Online Beslenme

  Online beslenme danışmanlığında, kişiye özel sağlıklı yaşam tarzı oluşturarak ve bunu destekleyerek hedefinize ulaşmanız için size özel bir program oluşturuyoruz.

Bunu Nasıl Uyguluyoruz?

Online Bireysel Değerlendirme

 Sağlık durumunuzu, yaşam tarzınızı ve beslenme ihtiyacınızı değerlendiriyoruz. Bu değerlendirme sonucunda size en uygun beslenme programı oluşturuyoruz. Bu süreçte sağlıklı kilo vermeyi veya kilo almayı, size beslenme alışkanlığı kazandırmayı hedefliyoruz.

Özel Beslenme Programı

 Diyetisyeniniz Emre Can Yiğit olarak,  beslenme programını hastalık durumunuzu, günlük enerji ihtiyacınızı, besin gereksinimlerinizi ve kişisel hedeflerinizi dikkate alıyorum. Bireysel değerlendirme sonuçlarına dayanarak size özel beslenme programı oluşturuyorum.

Takip ve İlerleme Süreci

 Diyet süreci boyunca size destek sağlamayı garanti ediyorum. İletişim hattımızdan sorularınızı cevaplıyorum. Herhangi bir zorlukla karşılaştığınızda size rehberlik ederek motivasyon sağlıyor ve ilerlemenizi takip ediyorum. Her adımda sizinle birlikte olduğumu hissedecek ve diyet programınızı optimize etmek için geribildirim alabileceksiniz.

Yemek Önerileri ve Tarifler

 Beslenme planınızı uygularken size yardımcı olması için sağlıklı yemek tarifleri, atıştırmalık tarifler ve önerileri paylaşacağım.

Temel Egzersiz Programı

 Bu süreçte beslenmeyi spor ile desteklemek çok önemli. Sonuca daha hızlı yol almamızı sağlayacak en büyük etken harekettir. Temel egzersiz programı ile bölgesel zayıflamayı veya kilo kazanımını hedefliyoruz. 

Ücretsiz Ön Görüşme Bilgi İçin Kayıt Ol!